ResimLink - Resim Yükle

ResimLink - Resim Yükle

Sırada Hangi Site Var?

Sırada Hangi Site Var?

Türk kripto para ticaret sitelerinde neler oluyor. Geçtiğimiz günlerde Thodex sitesinin sahibinin siteyi kapatıp 2 Milyar dolar ile yurt dışına kaçması şoku yaşanmaya devam ederken biraz önce de bir başka kripto para ticaret sitesi “Vebitcoin” sitesinde bir duyuru yayınlayarak piyasadan çekildiğini açıkladı.

Sitenin ana sayfasında aşağıda görselini göreceğiniz açıklamayı yayınlayarak siteyi kapattılar. Bu kapatma ile yine bir çok kullanıcı mağdur duruma düşmüş oldu. Şu an siteye giriş çıkış yapılamadığı için kullanıcıların yatırımlarını çekmeleri de mümkün değil. Bu yaşanan ikinci vaka ile Avrupa çapında en çok işlem hacmi yaratarak 1. sırada olan Türk yatırımcılarında Türk sitelerine olan bir güven kaybı yaşanıp diğer siteleri de kapanma noktasına getirebilir.

Şirketten yapılan açıklamada, “Son dönemde kripto para sektöründe yaşanan gelişmelerden dolayı işlemlerimizde beklenenden çok daha fazla bir yoğunluk meydana geldi. Bu durumun finansal alanda şirket olarak bizi çok zorlu bir sürece sürüklediğini üzülerek belirtmek isteriz. Tüm düzenlemeleri ve hak taleplerinizi gerçekleştirebilmek adına faaliyetlerimizi durdurma kararı aldık. Size en yakın sürede bilgilendirme sağlayacağız.” denildi.

https://www.vebitcoin.com

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM