SON DAKİKA

LG V30+ dayanıklılığını kanıtladı

Bu haber 30 Mayıs 2018 - 23:07 'de eklendi ve 854 views kez görüntülendi.

LG V30+, ABD Savunma Bakanlığı’nın dayanıklılık testi olan MIL-STD 810G Transit Drop’un 14 kategorisini geçerek zorlu şartlara rahatlıkla adapte olabildiğini gösterdi.

 

LG Electroncs (LG)’nin ince, hafif yapısı ve zarif tasarımıyla ön plana çıkan akıllı telefonu LG V30+, güç ve dayanıklılığından da ödün vermiyor. ABD Savunma Bakanlığı’nın MIL-STD 810G Transit Drop Testin 14 kategorisini başarıyla geçen akıllı telefon, tasarımı ve gelişmiş özelliklerinin yanı sıra sağlamlığı ve zorlu koşullardaki performansıyla da göz dolduruyor.

MIL-STD 810G Transit Drop Testinde yüksek ve düşük sıcaklıklar, kum, toz, yağmur, nem, sis, düşük basınç, güneş ışığı gibi çeşitli ortamlarda test edilen LG V30+ bütün zorlu aşamalardan başarıyla çıkmayı başardı. Testin sonuçlarına göre zorlu ortamlarda da kullanıcılarını yarı yolda bırakmayan LG V30+, buna ek olarak IP68 sertifikalı su ve toz geçirmezlik özelliği sayesinde hiçbir endişe duyulmadan her ortamda kullanılabiliyor.

H-Beam kasa, Gorilla Glass 5 kırılmaz cam…
İnce, hafif ve minimal tasarımına karşın oldukça dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip olan V30+, bu özelliğini H-Beam yapısına borçlu. Modern inşaatlarda kullanılan H şekilli metal kirişlerden esinlenerek oluşturulmuş H-Beam kasa mimarisi kullanılan telefonda çok daha sağlam bir gövde bulunuyor. LG V30+’ın önündeayrıca Corning’in en gelişmiş kırılmaz camı Gorilla Glass 5 bulunuyor.