206347400_720045845361607_4566115914164202978_n.jpg
206679884_607037570183586_6527376847415372933_n.jpg

Canlı Sonuçlar « Bilişim gazetesi

25 Eylül 2021 - 05:45
ALMANYA 3. LİGİ
15:00
SC Verl SC Verl
- : -
1860 Münih 1860 Münih
15:00
Meppen Meppen
- : -
Saarbrucken Saarbrucken
15:00
Kaiserslautern Kaiserslautern
- : -
Osnabrück Osnabrück
15:00
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
- : -
Mannheim Mannheim
15:00
Würzburger Kickers Würzburger Kickers
- : -
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
15:00
Viktoria Köln Viktoria Köln
- : -
Duisburg Duisburg
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
14:30
Karlsruher Karlsruher
- : -
St Pauli St Pauli
14:30
Paderborn 07 Paderborn 07
- : -
Holstein Kiel Holstein Kiel
14:30
Ingolstadt 04 Ingolstadt 04
- : -
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
21:30
Hansa Rostock Hansa Rostock
- : -
Schalke 04 Schalke 04
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
16:30
TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim
- : -
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
16:30
RB Leipzig RB Leipzig
- : -
Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin
16:30
Union Berlin Union Berlin
- : -
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
16:30
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
- : -
Mainz 05 Mainz 05
16:30
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
- : -
FC Köln FC Köln
19:30
M'gladbach M'gladbach
- : -
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
ALMANYA REGİONALLİGA
14:00
Phönix Lübeck Phönix Lübeck
- : -
Weiche Flensburg Weiche Flensburg
14:00
Optik Rathenow Optik Rathenow
- : -
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
14:00
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
- : -
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
14:00
Energie Cottbus Energie Cottbus
- : -
FC Eilenburg FC Eilenburg
15:00
Hessen Kassel Hessen Kassel
- : -
TuS Rot-Weiss Koblenz TuS Rot-Weiss Koblenz
15:00
Bahlinger SC Bahlinger SC
- : -
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
15:00
Schott Mainz Schott Mainz
- : -
Elversberg Elversberg
15:00
Werder Bremen II Werder Bremen II
- : -
VfV 06 Hildesheim VfV 06 Hildesheim
15:00
Heider SV Heider SV
- : -
Lübeck Lübeck
15:00
Mainz 05 II Mainz 05 II
- : -
Kickers Offenbach Kickers Offenbach
15:00
Bayern Münih II Bayern Münih II
- : -
Rain am Lech Rain am Lech
15:00
SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
- : -
Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
15:00
VfB Homberg VfB Homberg
- : -
Fortuna Köln Fortuna Köln
15:00
Lippstadt Lippstadt
- : -
Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
15:00
FC Köln II FC Köln II
- : -
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
15:00
Bonner SC Bonner SC
- : -
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
15:00
VfB Eichstatt VfB Eichstatt
- : -
TSV Aubstadt TSV Aubstadt
15:00
Pipinsried Pipinsried
- : -
Buchbach Buchbach
15:00
SV Schalding-Heining SV Schalding-Heining
- : -
Viktoria Aschaffenburg Viktoria Aschaffenburg
15:00
FC Giessen FC Giessen
- : -
TSV Steinbach TSV Steinbach
15:00
Oberhausen Oberhausen
- : -
Rot-Weiss Ahlen Rot-Weiss Ahlen
15:00
SV Heimstetten SV Heimstetten
- : -
Nürnberg II Nürnberg II
15:00
Uerdingen Uerdingen
- : -
Rodinghausen Rodinghausen
15:00
Schalke 04 II Schalke 04 II
- : -
SV Straelen SV Straelen
15:00
VfR Aalen VfR Aalen
- : -
Sonnenhof Grossaspach Sonnenhof Grossaspach
15:05
Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
- : -
Chemie Leipzig Chemie Leipzig
16:00
Oberneuland Oberneuland
- : -
Hannover 96 II Hannover 96 II
16:00
Jeddeloh Jeddeloh
- : -
Hannoverscher SC Hannoverscher SC
17:00
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
- : -
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
AMERİKA MAJOR LİGİ
22:30
Philadelphia Union Philadelphia Union
- : -
Atlanta United FC Atlanta United FC
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS
Sporting Kansas City II Sporting Kansas City II
1 - 1
Tulsa Roughnecks Tulsa Roughnecks
ANDORRA 2. LİGİ
21:30
Sant Julia B Sant Julia B
- : -
CF Atletic America CF Atletic America
21:30
La Massana La Massana
- : -
CE Jenlai CE Jenlai
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
MS
Estudiantes de Rio Cuarto Estudiantes de Rio Cuarto
1 - 1
Nueva Chicago Nueva Chicago
MS
Temperley Temperley
0 - 0
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
19:30
Deportivo Riestra Deportivo Riestra
- : -
San Martin Tucuman San Martin Tucuman
20:10
Quilmes Quilmes
- : -
Club Atlecio Estudiantes Club Atlecio Estudiantes
21:00
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
- : -
San Telmo San Telmo
21:00
Tristan Suárez Tristan Suárez
- : -
Atletico Rafaela Atletico Rafaela
21:00
Club Atletico Guemes Club Atletico Guemes
- : -
San Martin (SJ) San Martin (SJ)
21:30
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
- : -
Guillermo Brown Guillermo Brown
21:30
Almagro Almagro
- : -
Villa Dalmine Villa Dalmine
22:30
Agropecuario Agropecuario
- : -
CA Mitre CA Mitre
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
MS
Sarmiento Sarmiento
0 - 1
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
MS
Estudiantes Estudiantes
1 - 1
Club Atletico Platense Club Atletico Platense
19:30
Aldosivi Aldosivi
- : -
Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
21:45
Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi
- : -
Lanus Lanus
21:45
Talleres Talleres
- : -
Rosario Central Rosario Central
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
14:45
Kastrioti Kastrioti
- : -
Tirana Tirana
14:45
Teuta Teuta
- : -
Dinamo Tirana Dinamo Tirana
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
MS
SC Wanderers SC Wanderers
2 - 0
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
10:00
Peninsula Power Peninsula Power
- : -
Brisbane Roar II Brisbane Roar II
11:00
Gold Coast United Gold Coast United
- : -
Magpies Crusaders United Magpies Crusaders United
11:00
Queensland Lions Queensland Lions
- : -
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
11:00
Eastern Suburbs Eastern Suburbs
- : -
Capalaba FC Capalaba FC
11:00
Brisbane Olympic Brisbane Olympic
- : -
Redlands City Devils Redlands City Devils
11:00
SC Wanderers SC Wanderers
- : -
Gold Coast United Gold Coast United
12:30
Moreton Bay United Jets Moreton Bay United Jets
- : -
Logan Lightning Logan Lightning
AVUSTURYA 1. LİGİ
15:30
FAC Team für Wien FAC Team für Wien
- : -
Rapid Wien II Rapid Wien II
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
14:30
Wolfsberger AC (A) Wolfsberger AC (A)
- : -
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
17:00
FC Anif FC Anif
- : -
SV Kuchl SV Kuchl
17:00
Salzburger AK Salzburger AK
- : -
SV Grödig SV Grödig
17:00
Schwaz Schwaz
- : -
SV Wörgl SV Wörgl
17:00
SV Fügen SV Fügen
- : -
Wacker Innsbruck II Wacker Innsbruck II
17:00
Hall Hall
- : -
WSG Swarovski Tirol II WSG Swarovski Tirol II
17:30
FC Mauerwerk FC Mauerwerk
- : -
Bruck/Leitha Bruck/Leitha
18:00
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
- : -
St. Johann St. Johann
18:00
Kufstein Kufstein
- : -
SC Imst SC Imst
18:00
Pinzgau Saalfelden Pinzgau Saalfelden
- : -
Wals Grünau Wals Grünau
18:00
Seekirchen Seekirchen
- : -
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
18:00
Admira Dornbirn Admira Dornbirn
- : -
FC Egg FC Egg
20:00
St. Anna St. Anna
- : -
SK Treibach SK Treibach
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
18:00
WSG Swarovski Tirol WSG Swarovski Tirol
- : -
Ried Ried
18:00
Altach Altach
- : -
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
18:00
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
- : -
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
16:00
Keşla Keşla
- : -
Karabağ Karabağ
18:15
Sebail Sebail
- : -
Zire İ.K Zire İ.K
BAE BAŞKANLIK KUPASI
16:25
Masafi Club Masafi Club
- : -
City Football Club City Football Club
16:25
Masfut Masfut
- : -
Al Rams Al Rams
16:25
Al Bataeh Al Bataeh
- : -
Al Taawon Al Taawon
16:25
Hatta Hatta
- : -
Dibba Al-Hisn Dibba Al-Hisn
BAHREYN KRAL KUPASI
18:15
Al Muharraq Al Muharraq
- : -
Malkiya Malkiya
18:15
Al Budaiya Al Budaiya
- : -
Al Khalidiyah Al Khalidiyah
20:30
Al-Ahli Manama Al-Ahli Manama
- : -
Al Ittifaq Maqaba Al Ittifaq Maqaba
BELARUS 1. LİGİ
14:00
Isloch Isloch
- : -
Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
16:00
FC Minsk FC Minsk
- : -
FK Slutsk FK Slutsk
20:00
Rukh Brest Rukh Brest
- : -
BATE BATE
BELARUS 2. LİGİ
13:00
Orsha Orsha
- : -
NFK Krumkachy NFK Krumkachy
15:00
Lida Lida
- : -
Slonim 2017 Slonim 2017
17:00
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
- : -
Naftan Naftan
BELÇİKA 1. LİGİ
17:15
Beerschot VA Beerschot VA
- : -
Eupen Eupen
19:30
Zulte Waregem Zulte Waregem
- : -
Kortrijk Kortrijk
21:45
Standard Liege Standard Liege
- : -
Sint Truiden Sint Truiden
BELÇİKA 2. LİGİ
21:45
RWD Molenbeek 47 RWD Molenbeek 47
- : -
Lommel SK Lommel SK
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
16:00
Rudar Prijedor Rudar Prijedor
- : -
Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
18:00
Tuzla City Tuzla City
- : -
Velez Velez
20:00
Borac Borac
- : -
Sarajevo Sarajevo
BREZİLYA AMAPAENSE
MS
Trem Trem
2 - 2
Santos AP Santos AP
BREZİLYA SERİE A
23:00
Ceara SC Ceara SC
- : -
Chapecoense Chapecoense
BREZİLYA SERİE B
MS
Remo Remo
1 - 0
Nautico Nautico
MS
Goias Goias
1 - 2
Vila Nova Vila Nova
90'
Brusque Brusque
0 - 1
Vasco da Gama Vasco da Gama
22:00
Londrina Londrina
- : -
EC Vitoria EC Vitoria
23:30
Confiança Confiança
- : -
Operario PR Operario PR
BREZİLYA SERİE C
21:00
Parana Parana
- : -
Oeste Oeste
23:00
Figueirense Figueirense
- : -
Criciuma Criciuma
23:00
Ferroviario Ferroviario
- : -
Floresta Floresta
23:00
Volta Redonda Volta Redonda
- : -
Tombense Tombense
23:00
Paysandu Paysandu
- : -
Manaus Manaus
23:00
EC Jacuipense EC Jacuipense
- : -
AED Altos AED Altos
23:00
Mirassol Mirassol
- : -
Novorizontino Novorizontino
23:00
EC Sao Jose EC Sao Jose
- : -
Ypiranga Erechim Ypiranga Erechim
23:00
Santa Cruz FC Santa Cruz FC
- : -
Botafogo PB Botafogo PB
23:00
Ituano FC Ituano FC
- : -
Botafogo-SP Botafogo-SP
BULGARİSTAN 1. LİGİ
16:15
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
- : -
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
19:00
CSKA 1948 Sofya CSKA 1948 Sofya
- : -
Tsarko Selo Tsarko Selo
ÇEKYA 1. LİGİ
17:00
Ceske Budejovice Ceske Budejovice
- : -
Karvina Karvina
17:00
Pardubice Pardubice
- : -
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
17:00
Banik Ostrava Banik Ostrava
- : -
Bohemians 1905 Bohemians 1905
20:00
Fastav Zlin Fastav Zlin
- : -
Sparta Prag Sparta Prag
ÇEKYA 2. LİGİ
17:30
SK Lisen SK Lisen
- : -
Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava
17:30
Pribram Pribram
- : -
MFK Vyskov MFK Vyskov
ÇEKYA 3. LİGİ
11:15
Motorlet Prag Motorlet Prag
- : -
Slavia Prag B Slavia Prag B
11:15
Jablonec B Jablonec B
- : -
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
11:15
Banik Sokolov Banik Sokolov
- : -
Loko Vltavin Loko Vltavin
11:15
Chlumec nad Cidlino Chlumec nad Cidlino
- : -
Prepere Prepere
11:15
FC Velke Mezirici FC Velke Mezirici
- : -
Frydek-Mistek Frydek-Mistek
11:15
Hradec Kralove II Hradec Kralove II
- : -
Zbuzany Zbuzany
11:15
SK Benesov SK Benesov
- : -
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
11:15
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II
- : -
Dukla Prag II Dukla Prag II
11:30
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
- : -
SK Rakovnik SK Rakovnik
11:30
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
- : -
Pisek Pisek
11:30
Slavia Karlovy Vary Slavia Karlovy Vary
- : -
FK Admira Prag FK Admira Prag
11:30
Slovan Liberec B Slovan Liberec B
- : -
Sokol Zivanice Sokol Zivanice
11:30
Povltava FA Povltava FA
- : -
FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj Vysehrad
16:30
Jiskra Usti Nad Orlici Jiskra Usti Nad Orlici
- : -
Pardubice II Pardubice II
16:30
Slovan Velvary Slovan Velvary
- : -
Sokol Zapy Sokol Zapy
16:30
FK Blansko FK Blansko
- : -
Uhersky Brod Uhersky Brod
16:30
MSA Dolni Benesov MSA Dolni Benesov
- : -
Znojmo Znojmo
17:00
SK Hanacka Kromeriz SK Hanacka Kromeriz
- : -
Hlucin Hlucin
ÇİN 2. LİGİ
10:30
Kunshan FC Kunshan FC
- : -
Beijing Ligong Beijing Ligong
14:35
Chengdu Rongcheng FC Chengdu Rongcheng FC
- : -
Sichuan Jiuniu Sichuan Jiuniu
14:35
Shenyang Urban Shenyang Urban
- : -
Meizhou Hakka Meizhou Hakka
14:35
Nantong Zhiyun Nantong Zhiyun
- : -
Zibo Cuju F.C. Zibo Cuju F.C.
DANİMARKA 1. LİGİ
15:00
Lyngby Lyngby
- : -
Hvidovre Hvidovre
16:00
Fremad Amager Fremad Amager
- : -
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
DANİMARKA 2. LİGİ
14:45
FA 2000 FA 2000
- : -
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
15:00
Brabrand Brabrand
- : -
HIK (Hellerup) HIK (Hellerup)
15:00
Middelfart Middelfart
- : -
Hillerød Hillerød
16:00
Kolding IF Kolding IF
- : -
Skive Skive
16:00
Thisted Thisted
- : -
Næstved Næstved
EKVADOR PRİMERA
MS
Independiente Del Valle Independiente Del Valle
1 - 1
Tecnico Universitario Tecnico Universitario
23:00
Mushuc Runa Mushuc Runa
- : -
Orense Orense
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
11:15
Madura United Madura United
- : -
PSS Sleman PSS Sleman
17:00
Arema Arema
- : -
PSIS Semerang PSIS Semerang
ESTONYA 1. LİGİ
16:00
TJK Legion TJK Legion
- : -
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
19:00
Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus
- : -
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
ESTONYA 2. LİGİ
13:00
Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21
- : -
Tartu JK Welco Tartu JK Welco
FAROE ADALARI 1. LİGİ
17:30
TB Tvoroyri TB Tvoroyri
- : -
HB Torshavn HB Torshavn
FAS PREMİER LİGİ
19:00
Chabab Mohammedia Chabab Mohammedia
- : -
Difaa El Jadida Difaa El Jadida
21:15
Olympique Safi Olympique Safi
- : -
Mouloudia Oujda Mouloudia Oujda
23:30
Youssoufia Berrechid Youssoufia Berrechid
- : -
Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
14:00
Vaajakoski Vaajakoski
- : -
SJK Akatemia SJK Akatemia
15:00
VJS VJS
- : -
KaaPo KaaPo
15:00
EPS EPS
- : -
Ilves-Kissat Ilves-Kissat
15:00
Atlantis Atlantis
- : -
MyPa Myllykoski MyPa Myllykoski
15:00
FC Kiffen FC Kiffen
- : -
Mikkelin Kissat Mikkelin Kissat
15:00
Grankulla IFK Grankulla IFK
- : -
SalPa SalPa
15:00
Ilves II Ilves II
- : -
FC Jazz FC Jazz
15:00
PeKa PeKa
- : -
Reipas Reipas
15:00
Honka Akatemia Honka Akatemia
- : -
HJS Akatemia HJS Akatemia
15:00
PIF PIF
- : -
Tampereen Pallo-Veikot Tampereen Pallo-Veikot
17:00
RoPS II RoPS II
- : -
JJK Jyvaskyla JJK Jyvaskyla
17:00
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
- : -
JäPS JäPS
18:00
JS Hercules JS Hercules
- : -
PS Kemi PS Kemi
18:30
KuFu-98 KuFu-98
- : -
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
15:00
Kokkolan Palloveikot Kokkolan Palloveikot
- : -
Jippo Joensuu Jippo Joensuu
15:00
TPS Turku TPS Turku
- : -
Jaro Jaro
15:00
PK 35 PK 35
- : -
Klubi 04 Klubi 04
17:00
VPS Vaasa VPS Vaasa
- : -
Ekenas IF Ekenas IF
FRANSA LİGUE 1
18:00
Saint Etienne Saint Etienne
- : -
Nice Nice
20:00
Strasbourg Strasbourg
- : -
Lille Lille
22:00
Paris St Germain Paris St Germain
- : -
Montpellier Montpellier
22:00
Olympique Lyon Olympique Lyon
- : -
Lorient Lorient
FRANSA LİGUE 2
16:00
Bastia Bastia
- : -
AC Ajaccio AC Ajaccio
GALLER KUPASI
14:45
Trefelin Trefelin
- : -
Connahs Quay Connahs Quay
16:30
Cardiff Met University Cardiff Met University
- : -
Barry Town Barry Town
16:30
Buckley Town Buckley Town
- : -
Monmouth Town Monmouth Town
16:30
Airbus UK Airbus UK
- : -
Haverfordwest Haverfordwest
16:30
Saltney Town Saltney Town
- : -
Penrhyncoch Penrhyncoch
16:30
Bala Town Bala Town
- : -
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
16:30
Penrhiwceiber Rangers Penrhiwceiber Rangers
- : -
Flint Town United Flint Town United
16:30
Swansea University Swansea University
- : -
Bangor City Bangor City
16:30
Dinas Powys Dinas Powys
- : -
Guilsfield Guilsfield
16:30
Newtown Newtown
- : -
Carmarthen Carmarthen
16:30
Aberystwyth Aberystwyth
- : -
Cefn Druids Cefn Druids
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
19:00
Deportivo Achuapa Deportivo Achuapa
- : -
Solola Solola
19:00
Coban Imperial Coban Imperial
- : -
Iztapa Iztapa
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
16:00
Free State Stars Free State Stars
- : -
Cape Town Spurs Cape Town Spurs
16:00
Richards Bay Richards Bay
- : -
Venda FC Venda FC
16:00
Platinum City Rovers Platinum City Rovers
- : -
Pretoria Callies Pretoria Callies
GÜNEY AFRİKA PSL
16:00
Orlando Pirates Orlando Pirates
- : -
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
16:00
AmaZulu AmaZulu
- : -
Baroka FC Baroka FC
16:00
Sekhukhune United Sekhukhune United
- : -
Lamontville Golden Arrows Lamontville Golden Arrows
18:00
Stellenbosch Stellenbosch
- : -
Chippa United Chippa United
18:00
SuperSport United SuperSport United
- : -
Maritzburg United Maritzburg United
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
19:00
Aris Limassol Aris Limassol
- : -
Anorthosis Anorthosis
GÜNEY KORE 2. LİGİ
07:30
Bucheon Bucheon
- : -
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
10:00
Ansan Greeners Ansan Greeners
- : -
Anyang Anyang
GÜNEY KORE 3. LİGİ
13:00
Changwon City Changwon City
- : -
Mokpo City FC Mokpo City FC
13:00
Cheongju FC Cheongju FC
- : -
Yangju Citizen Yangju Citizen
13:00
Gimpo Citizen Gimpo Citizen
- : -
Paju Citizen FC Paju Citizen FC
13:00
Cheonan City Cheonan City
- : -
Hwaseong FC Hwaseong FC
13:00
Gangneung City Gangneung City
- : -
Pyeongtaek Citizen Pyeongtaek Citizen
GÜNEY KORE K-LİGİ
08:00
Pohang Steelers Pohang Steelers
- : -
Jeju United Jeju United
10:30
Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
- : -
Gwangju Gwangju
13:00
Jeonbuk FC Jeonbuk FC
- : -
Incheon United Incheon United
13:00
Daegu Daegu
- : -
Suwon FC Suwon FC
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
00:00
Shukura Kobuleti Shukura Kobuleti
- : -
Dila Gori Dila Gori
00:00
Dinamo Batumi Dinamo Batumi
- : -
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
00:00
Lokomotif Tiflis Lokomotif Tiflis
- : -
Saburtalo Saburtalo
00:00
Samgurali Tskhaltubo Samgurali Tskhaltubo
- : -
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
00:00
Samtredia Samtredia
- : -
FC Telavi FC Telavi
18:00
Saburtalo Saburtalo
- : -
Shukura Kobuleti Shukura Kobuleti
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
18:00
Slaven Belupo Slaven Belupo
- : -
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
20:05
Sibenik Sibenik
- : -
NK Osijek NK Osijek
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
17:30
Willem II Willem II
- : -
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
19:45
Vitesse Vitesse
- : -
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
19:45
Ajax Ajax
- : -
Groningen Groningen
22:00
Utrecht Utrecht
- : -
PEC Zwolle PEC Zwolle
22:00
Feyenoord Feyenoord
- : -
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
İNGİLTERE 1. LİGİ
17:00
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
- : -
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
17:00
Wigan Athletic Wigan Athletic
- : -
Cheltenham Town Cheltenham Town
17:00
Ipswich Town Ipswich Town
- : -
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
17:00
Cambridge United Cambridge United
- : -
Fleetwood Town Fleetwood Town
17:00
Oxford United Oxford United
- : -
Gillingham Gillingham
17:00
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
- : -
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
17:00
Charlton Athletic Charlton Athletic
- : -
Portsmouth Portsmouth
17:00
Burton Albion Burton Albion
- : -
Lincoln City Lincoln City
17:00
Rotherham United Rotherham United
- : -
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
17:00
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
- : -
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
17:00
Morecambe Morecambe
- : -
Accrington Stanley Accrington Stanley
17:00
Sunderland Sunderland
- : -
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
İNGİLTERE 2. LİGİ
17:00
Swindon Town Swindon Town
- : -
Colchester United Colchester United
17:00
Sutton United Sutton United
- : -
Carlisle United Carlisle United
17:00
Scunthorpe United Scunthorpe United
- : -
Port Vale Port Vale
17:00
Salford City Salford City
- : -
Northampton Town Northampton Town
17:00
Forest Green Rovers Forest Green Rovers
- : -
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
17:00
Hartlepool United Hartlepool United
- : -
Exeter City Exeter City
17:00
Walsall Walsall
- : -
Bristol Rovers Bristol Rovers
17:00
Crawley Town Crawley Town
- : -
Bradford City Bradford City
17:00
Harrogate Town Harrogate Town
- : -
Stevenage Stevenage
17:00
Leyton Orient Leyton Orient
- : -
Mansfield Town Mansfield Town
17:00
Rochdale Rochdale
- : -
Oldham Athletic Oldham Athletic
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
14:30
Chelsea Chelsea
- : -
Manchester City Manchester City
14:30
Manchester United Manchester United
- : -
Aston Villa Aston Villa
17:00
Watford Watford
- : -
Newcastle United Newcastle United
17:00
Leeds United Leeds United
- : -
West Ham United West Ham United
17:00
Everton Everton
- : -
Norwich City Norwich City
17:00
Leicester City Leicester City
- : -
Burnley Burnley
19:30
Brentford Brentford
- : -
Liverpool Liverpool
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
14:30
Reading Reading
- : -
Middlesbrough Middlesbrough
17:00
Blackpool Blackpool
- : -
Barnsley Barnsley
17:00
Swansea City Swansea City
- : -
Huddersfield Town Huddersfield Town
17:00
Stoke City Stoke City
- : -
Hull City Hull City
17:00
Sheffield United Sheffield United
- : -
Derby County Derby County
17:00
Nottingham Forest Nottingham Forest
- : -
Millwall Millwall
17:00
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
- : -
Cardiff City Cardiff City
17:00
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
- : -
Luton Town Luton Town
17:00
Birmingham City Birmingham City
- : -
Preston North End Preston North End
17:00
Bristol City Bristol City
- : -
Fulham Fulham
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
17:00
King's Lynn Town King's Lynn Town
- : -
Wealdstone Wealdstone
17:00
Boreham Wood Boreham Wood
- : -
Yeovil Town Yeovil Town
17:00
Barnet Barnet
- : -
Weymouth Weymouth
17:00
Eastleigh Eastleigh
- : -
Woking Woking
17:00
Maidenhead United Maidenhead United
- : -
Grimsby Town Grimsby Town
17:00
Stockport County Stockport County
- : -
Wrexham Wrexham
17:00
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
- : -
Solihull Moors Solihull Moors
17:00
Dover Athletic Dover Athletic
- : -
Bromley Bromley
17:00
Aldershot Town Aldershot Town
- : -
FC Halifax Town FC Halifax Town
17:00
Altrincham Altrincham
- : -
Notts County Notts County
19:20
Chesterfield Chesterfield
- : -
Torquay United Torquay United
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
17:00
Darlington Darlington
- : -
York City York City
17:00
Oxford City Oxford City
- : -
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
17:00
Tonbridge Angels Tonbridge Angels
- : -
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
17:00
Welling United Welling United
- : -
Dartford Dartford
17:00
Hungerford Town Hungerford Town
- : -
Slough Town Slough Town
17:00
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
- : -
Braintree Town Braintree Town
17:00
Chelmsford Chelmsford
- : -
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
17:00
St.Albans City St.Albans City
- : -
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
17:00
Billericay Billericay
- : -
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
17:00
A.F.C. Fylde A.F.C. Fylde
- : -
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
17:00
A.F.C. Telford United A.F.C. Telford United
- : -
Brackley Town Brackley Town
17:00
Boston United Boston United
- : -
Guiseley Guiseley
17:00
Kettering Town Kettering Town
- : -
Spennymoor Town Spennymoor Town
17:00
Farsley Celtic Farsley Celtic
- : -
Alfreton Town Alfreton Town
17:00
Chester Chester
- : -
Blyth Spartans Blyth Spartans
17:00
Gateshead Gateshead
- : -
Gloucester City Gloucester City
17:00
Curzon Ashton Curzon Ashton
- : -
Bradford PA Bradford PA
17:00
Concord Rangers Concord Rangers
- : -
Chippenham Town Chippenham Town
17:00
Bath City Bath City
- : -
Maidstone United Maidstone United
17:00
Southport Southport
- : -
Chorley Chorley
17:00
Hereford Hereford
- : -
Leamington Leamington
İRLANDA 1. LİGİ
21:00
Cobh Ramblers Cobh Ramblers
- : -
Bray Wanderers Bray Wanderers
İSKOÇYA 1. LİGİ
17:00
Queens Park Queens Park
- : -
Peterhead Peterhead
17:00
East Fife East Fife
- : -
Clyde Clyde
17:00
Montrose Montrose
- : -
Falkirk Falkirk
17:00
Dumbarton Dumbarton
- : -
Alloa Athletic Alloa Athletic
17:00
Cove Rangers Cove Rangers
- : -
Airdrieonians Airdrieonians
İSKOÇYA 2. LİGİ
17:00
Kelty Hearts Kelty Hearts
- : -
Stranraer Stranraer
17:00
Stenhousemuir Stenhousemuir
- : -
Elgin City Elgin City
17:00
Forfar Athletic Forfar Athletic
- : -
Albion Rovers Albion Rovers
17:00
Annan Athletic Annan Athletic
- : -
Edinburgh City Edinburgh City
17:00
Stirling Albion Stirling Albion
- : -
Cowdenbeath Cowdenbeath
İSKOÇYA KUPASI
17:00
Buckie Thistle Buckie Thistle
- : -
Cumbernauld Colts Cumbernauld Colts
17:00
Bo'ness United Bo'ness United
- : -
Wick Academy Wick Academy
17:00
Dalbeattie Star Dalbeattie Star
- : -
Newtongrange Star Newtongrange Star
17:00
Edinburgh University Edinburgh University
- : -
Lothian Thistle Lothian Thistle
17:00
Cumnock Juniors Cumnock Juniors
- : -
Formartine United Formartine United
17:00
Haddington Athletic Haddington Athletic
- : -
Deveronvale Deveronvale
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
17:00
Hearts Hearts
- : -
Livingston Livingston
17:00
Dundee Dundee
- : -
Rangers FC Rangers FC
17:00
Motherwell Motherwell
- : -
Ross County Ross County
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
17:00
Dunfermline Dunfermline
- : -
Hamilton Hamilton
17:00
Inverness Ct Inverness Ct
- : -
Queen of South Queen of South
17:00
Ayr United Ayr United
- : -
Greenock Morton Greenock Morton
İSPANYA LA LİGA
15:00
Deportivo Alaves Deportivo Alaves
- : -
Atletico Madrid Atletico Madrid
17:15
Valencia Valencia
- : -
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
19:30
Sevilla Sevilla
- : -
Espanyol Espanyol
22:00
Real Madrid Real Madrid
- : -
Villarreal Villarreal
İSPANYA LA LİGA 2
17:00
Ibiza Ibiza
- : -
Burgos Burgos
19:15
Amorebieta Amorebieta
- : -
Eibar Eibar
19:15
Las Palmas Las Palmas
- : -
Ponferradina Ponferradina
İSRAİL 1. LİGİ
17:45
Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
- : -
Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
19:00
Hapoel Ironi Kiryat Shmona Hapoel Ironi Kiryat Shmona
- : -
Hapoel Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil
20:00
Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
- : -
Hapoel Haifa Hapoel Haifa
20:30
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
- : -
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
İSVEÇ 1. LİGİ
14:00
Utsiktens BK Utsiktens BK
- : -
Lindome GIF Lindome GIF
14:00
Gefle Gefle
- : -
Örebro Syrianska Örebro Syrianska
14:00
Hudiksvalls FF Hudiksvalls FF
- : -
Karlstad Karlstad
15:00
Torns Torns
- : -
Vanersborgs IF Vanersborgs IF
16:00
Linköping City Linköping City
- : -
Qviding Qviding
17:00
Atvidaberg Atvidaberg
- : -
Lunds BK Lunds BK
17:00
Österlen FF Österlen FF
- : -
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
17:00
Pitea Pitea
- : -
Sandvikens IF Sandvikens IF
17:00
Skovde AIK Skovde AIK
- : -
Tvaakers IF Tvaakers IF
17:00
IFK Malmö IFK Malmö
- : -
Trollhattan Trollhattan
İSVEÇ 2. LİGİ
13:00
Skelleftea Skelleftea
- : -
Ytterhogdals Ytterhogdals
14:00
Angelholms Angelholms
- : -
Assyriska BK Assyriska BK
14:00
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
- : -
Grebbestads Grebbestads
14:00
Ahlafors IF Ahlafors IF
- : -
Vanersborgs FK Vanersborgs FK
14:00
FBK Balkan FBK Balkan
- : -
FC Rosengard FC Rosengard
14:30
Ullareds Ullareds
- : -
Vinbergs IF Vinbergs IF
14:30
Kvarnsvedens IK Kvarnsvedens IK
- : -
Karlbergs BK Karlbergs BK
14:30
Savedalens Savedalens
- : -
Dalstorps Dalstorps
15:00
IFK Osterakers FK IFK Osterakers FK
- : -
Arlanda Arlanda
15:00
Rynninge Rynninge
- : -
Arameisk Syrianska Arameisk Syrianska
15:00
Eskilstuna City Eskilstuna City
- : -
Karlslunds Karlslunds
15:00
Eskilsminne Eskilsminne
- : -
Onsala Onsala
15:00
BK Astrio BK Astrio
- : -
Varbergs GIF Varbergs GIF
15:00
Kungsangens IF Kungsangens IF
- : -
Jarfalla Jarfalla
15:00
Bodens BK Bodens BK
- : -
Sandviks Sandviks
15:00
FC Stockholm Internazionale FC Stockholm Internazionale
- : -
IFK Lidingö IFK Lidingö
15:00
IK Oddevold IK Oddevold
- : -
IFK Skövde IFK Skövde
15:00
BK Forward BK Forward
- : -
Lidköpings Lidköpings
15:00
Kristianstads Kristianstads
- : -
KSF Prespa Birlik KSF Prespa Birlik
15:00
Trosa Vagnharad SK Trosa Vagnharad SK
- : -
Smedby AIS Smedby AIS
15:00
Huddinge Huddinge
- : -
Nyköpings Nyköpings
15:00
Skiljebo SK Skiljebo SK
- : -
Enskede IK Enskede IK
16:00
Husqvarna FF Husqvarna FF
- : -
Höganas BK Höganas BK
16:00
Yxhults IK Yxhults IK
- : -
IK Gauthiod IK Gauthiod
16:00
Mjölby AI FF Mjölby AI FF
- : -
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
16:00
Stöde IF Stöde IF
- : -
Team TG FF Team TG FF
16:00
Frösö IF Frösö IF
- : -
Friska Viljor Friska Viljor
16:00
Rappe Go IF Rappe Go IF
- : -
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
16:00
Enköpings SK Enköpings SK
- : -
FC Gute FC Gute
16:00
Hassleholms IF Hassleholms IF
- : -
IFK Berga IFK Berga
16:00
Karlshamn Karlshamn
- : -
Sölvesborgs GoIF Sölvesborgs GoIF
17:00
Varmbols FC Varmbols FC
- : -
United IK Nordic United IK Nordic
17:00
Tidaholm Tidaholm
- : -
Karlstad 2 Karlstad 2
17:00
Vastra Frölunda Vastra Frölunda
- : -
IK Tord IK Tord
19:00
Syrianska Syrianska
- : -
Tyresö Tyresö
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
18:30
Malmö Malmö
- : -
Örebro Örebro
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
14:00
Gais Gais
- : -
Falkenberg Falkenberg
16:00
Vasalund Vasalund
- : -
Akropolis IF Akropolis IF
16:00
Vasteras SK Vasteras SK
- : -
Sundsvall Sundsvall
16:00
Landskrona Landskrona
- : -
Norrby Norrby
18:00
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
- : -
IK Brage IK Brage
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
19:00
Yverdon Yverdon
- : -
Vaduz Vaduz
21:30
FC Stade Ls Ouchy FC Stade Ls Ouchy
- : -
Kriens Kriens
21:30
Thun Thun
- : -
Neuchatel Xamax Neuchatel Xamax
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
19:00
Young Boys Young Boys
- : -
St. Gallen St. Gallen
21:30
Servette Servette
- : -
Lausanne Lausanne
İTALYA SERİE A LİGİ
16:00
Spezia Spezia
- : -
Milan Milan
19:00
Inter Inter
- : -
Atalanta Atalanta
21:45
Genoa Genoa
- : -
Hellas Verona Hellas Verona
İTALYA SERİE B LİGİ
15:00
Monza Monza
- : -
Pordenone Pordenone
15:00
Ascoli Ascoli
- : -
Brescia Brescia
15:00
Como Como
- : -
Benevento Benevento
15:00
Cittadella Cittadella
- : -
Lecce Lecce
17:15
Reggina Reggina
- : -
Frosinone Frosinone
19:30
Cosenza Cosenza
- : -
Crotone Crotone
İTALYA SERİE C LİGİ
15:30
Carrarese Carrarese
- : -
Fermana Fermana
15:30
Ancona-Matelica Ancona-Matelica
- : -
Lucchese Lucchese
17:00
Olbia Olbia
- : -
Cesena Cesena
18:30
Grosseto Grosseto
- : -
Gubbio Gubbio
18:30
Vis Pesaro Vis Pesaro
- : -
Pistoiese Pistoiese
18:30
Robur Siena Robur Siena
- : -
Reggiana Reggiana
18:30
Pontedera Pontedera
- : -
Montevarchi Montevarchi
18:30
Pescara Pescara
- : -
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
18:30
Teramo Teramo
- : -
Imolese Imolese
18:30
Modena Modena
- : -
Virtus Entella Virtus Entella
İZLANDA PREMİER LİGİ
17:00
Vikingur R. Vikingur R.
- : -
Leiknir R. Leiknir R.
17:00
KA Akureyri KA Akureyri
- : -
FH FH
17:00
Keflavik Keflavik
- : -
Akranes Akranes
17:00
Stjarnan Stjarnan
- : -
KR Reykjavik KR Reykjavik
17:00
Breidablik Breidablik
- : -
HK Kopavogs HK Kopavogs
17:00
Fylkir Fylkir
- : -
Valur Valur
JAPONYA J-1 LİGİ
08:00
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
- : -
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
09:00
FC Tokyo FC Tokyo
- : -
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
12:00
Yokohama FC Yokohama FC
- : -
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
13:00
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
- : -
Sagan Tosu Sagan Tosu
JAPONYA J-2 LİGİ
08:00
Albirex Niigata Albirex Niigata
- : -
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
08:00
Omiya Ardija Omiya Ardija
- : -
Sagamihara Sagamihara
08:00
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
- : -
JEF United Ichihara JEF United Ichihara
12:30
Kyoto Sanga Kyoto Sanga
- : -
Tochigi SC Tochigi SC
13:00
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
- : -
FC Ryukyu FC Ryukyu
13:00
Ehime FC Ehime FC
- : -
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
13:00
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi
- : -
V Varen Nagasaki V Varen Nagasaki
JAPONYA J-3 LİGİ
13:00
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe
- : -
Parceiro Nagano Parceiro Nagano
13:00
Kagoshima United Kagoshima United
- : -
FC Gifu FC Gifu
KOSTA RİKA 2. LİGİ - APERTURA
MS
AD Aserri AD Aserri
1 - 1
Consultants Desamparados Consultants Desamparados
MS
Marineros de Puntarenas Marineros de Puntarenas
2 - 1
Escorpiones de Belen Escorpiones de Belen
82'
San Jose FC San Jose FC
1 - 1
Municipal Liberia Municipal Liberia
20:00
Puerto Golfito Puerto Golfito
- : -
Municipal Santa Ana Municipal Santa Ana
KOSTA RİKA PRİMERA - APERTURA
23:00
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
- : -
C.S. Cartagines C.S. Cartagines
KUZEY İRLANDA 2. LİGİ
17:00
H&W Welders H&W Welders
- : -
Annagh United F.C. Annagh United F.C.
17:00
Queens University Queens University
- : -
Institute Institute
17:00
Newry City AFC Newry City AFC
- : -
Dundela FC Dundela FC
17:00
Knockbreda FC Knockbreda FC
- : -
Dergview Dergview
17:00
Ballinamallard United Ballinamallard United
- : -
Loughgall Loughgall
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
17:00
Glenavon Glenavon
- : -
Linfield Linfield
17:00
Cliftonville Cliftonville
- : -
Warrenpoint Town Warrenpoint Town
17:00
Glentoran Glentoran
- : -
Crusaders Crusaders
17:00
Portadown Portadown
- : -
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
17:00
Coleraine Coleraine
- : -
Ballymena United Ballymena United
19:30
Larne Larne
- : -
Carrick Rangers Carrick Rangers
LETONYA VİRSLİGA
İPT
Ventspils Ventspils
0 - 0
Valmiera Valmiera
16:00
Riga FC Riga FC
- : -
FK Liepaja FK Liepaja
İPT
FK Liepaja FK Liepaja
0 - 0
Rigas FS Rigas FS
İPT
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
0 - 0
Riga FC Riga FC
LİTVANYA 1. LİGİ
18:00
Neptunas Klaipeda Neptunas Klaipeda
- : -
Atmosfera Atmosfera
19:00
Banga-2 Banga-2
- : -
BFA Vilnius BFA Vilnius
LİTVANYA A LYGA
13:00
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
- : -
Nevezis Nevezis
19:00
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
- : -
FK Riteriai FK Riteriai
LÜBNAN PREMİER LİGİ
-
Tadamon Sour Tadamon Sour
- 0
Al-Hikma Al-Hikma
-
Bourj FC Bourj FC
- 0
Al-Ahed Al-Ahed
-
Shabab Al Sahel Shabab Al Sahel
- 0
Tripoli Tripoli
-
Al-Ansar Al-Ansar
- 0
Sporting Athletic Club Sporting Athletic Club
MACARİSTAN 1. LİGİ
15:45
MTK Budapeşte MTK Budapeşte
- : -
Mezökövesdi Mezökövesdi
18:00
Gyirmot Gyirmot
- : -
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
20:30
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
- : -
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
MAKEDONYA 1. LİGİ
-
Struga Trim-Lum Struga Trim-Lum
- 0
Shkendija Shkendija
MALTA 1. LİGİ
18:00
Gudja United Gudja United
- : -
Valletta Valletta
20:00
Floriana Floriana
- : -
Hamrun Spartans Hamrun Spartans
22:00
Hibernians Hibernians
- : -
Santa Lucia Santa Lucia
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
83'
Puebla Puebla
1 - 1
Cruz Azul Cruz Azul
ERT
FC Juarez FC Juarez
0 - 0
Queretaro Queretaro
35'
Club Tijuana Club Tijuana
0 - 0
Mazatlan FC Mazatlan FC
MISIR KUPASI
20:00
Al Ahli Al Ahli
- : -
ENPPI ENPPI
MOLDOVA 1. LİGİ
16:00
FC Dinamo Auto FC Dinamo Auto
- : -
FC Sheriff FC Sheriff
19:00
Zimbru Zimbru
- : -
Sfintul Gheorghe Sfintul Gheorghe
NON LİG PREMİER
17:00
Truro City Truro City
- : -
Chesham United Chesham United
17:00
Merthyr Town Merthyr Town
- : -
Farnborough Town Farnborough Town
17:00
Weston Super Mare Weston Super Mare
- : -
Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C.
17:00
Harrow Borough Harrow Borough
- : -
Dorchester Town Dorchester Town
17:00
Taunton Town Taunton Town
- : -
Walton Casuals Walton Casuals
17:00
Kings Langley Kings Langley
- : -
Poole Town Poole Town
17:00
Hendon Hendon
- : -
Wimborne Town Wimborne Town
17:00
Gosport Borough Gosport Borough
- : -
Tiverton Tiverton
17:00
Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB
- : -
Yate Town Yate Town
17:00
Salisbury City Salisbury City
- : -
Swindon Super Marine Swindon Super Marine
17:00
Buxton Buxton
- : -
Morpeth Town Morpeth Town
17:00
Grantham Town Grantham Town
- : -
Scarborough Scarborough
17:00
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
- : -
Radcliffe Borough Radcliffe Borough
17:00
Lancaster City Lancaster City
- : -
Ashton United Ashton United
17:00
Redditch United Redditch United
- : -
Peterborough Sports Peterborough Sports
17:00
Nuneaton Borough Nuneaton Borough
- : -
Coalville Town Coalville Town
17:00
Lowestoft Town Lowestoft Town
- : -
Stratford Town Stratford Town
17:00
Leiston Leiston
- : -
Hednesford Town Hednesford Town
17:00
Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
- : -
Royston Town Royston Town
17:00
AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
- : -
Hitchin Town Hitchin Town
17:00
Alvechurch Alvechurch
- : -
Biggleswade Town Biggleswade Town
17:00
Banbury United Banbury United
- : -
St Ives Town St Ives Town
17:00
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
- : -
United Of Manchester United Of Manchester
17:00
Nantwich Town Nantwich Town
- : -
Basford United Basford United
17:00
Witton Albion Witton Albion
- : -
Mickleover Sports Mickleover Sports
17:00
Metropolitan Police Metropolitan Police
- : -
Hayes&Yeading Utd. Hayes&Yeading Utd.
17:00
South Shields South Shields
- : -
Warrington Town Warrington Town
17:00
Whitby Whitby
- : -
Hyde United Hyde United
17:00
Stafford Rangers Stafford Rangers
- : -
Atherton Collieries Atherton Collieries
17:00
Stourbridge Stourbridge
- : -
Needham Market Needham Market
17:00
Barwell Barwell
- : -
Rushall Olympic Rushall Olympic
17:00
Bamber Bridge Bamber Bridge
- : -
Matlock Town Matlock Town
NORVEÇ 1. LİGİ
16:00
Ranheim Ranheim
- : -
Asane Asane
16:00
Sandnes Sandnes
- : -
Stjordals Blink Stjordals Blink
16:00
Ull Kisa Ull Kisa
- : -
Raufoss Raufoss
16:00
KFUM KFUM
- : -
Grorud Grorud
16:00
Aalesund Aalesund
- : -
Strommen Strommen
16:00
Sogndal Sogndal
- : -
Bryne Bryne
NORVEÇ 2. LİGİ
15:00
Alta Alta
- : -
Senja Senja
16:00
Baerum Baerum
- : -
Moss Moss
16:00
Kongsvinger Kongsvinger
- : -
Eidsvold TF Eidsvold TF
17:00
FK Arendal FK Arendal
- : -
Skeid Skeid
19:00
Hodd Hodd
- : -
Asker Asker
NORVEÇ ELİTESERİEN
19:00
Lillestrom Lillestrom
- : -
Tromso Tromso
19:00
Stromsgodset Stromsgodset
- : -
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
16:00
Pakhtakor Pakhtakor
- : -
Turon Turon
16:00
Kuruvchi Kokand 1912 Kuruvchi Kokand 1912
- : -
Andijan Andijan
PERU PRİMERA - CLAUSURA
19:00
Universidad Tecnica Cajamarca Universidad Tecnica Cajamarca
- : -
Ayacucho FC Ayacucho FC
21:15
Carlos Mannucci Carlos Mannucci
- : -
Cienciano Cienciano
23:30
Alianza Atletico Alianza Atletico
- : -
Alianza Lima Alianza Lima
POLONYA 1. LİGİ
13:40
Odra Opole Odra Opole
- : -
GKS Katowice GKS Katowice
19:00
Arka Gdynia Arka Gdynia
- : -
Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice
21:30
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
- : -
GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
POLONYA 2. LİGİ
14:00
Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk Mazowiecki
- : -
Motor Lublin Motor Lublin
17:00
Sokol Ostroda Sokol Ostroda
- : -
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
19:00
KKS 1925 Kalisz KKS 1925 Kalisz
- : -
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
POLONYA EKSTRAKLASA
16:00
Stal Mielec Stal Mielec
- : -
Radomiak Radom Radomiak Radom
18:30
Warta Poznan Warta Poznan
- : -
KGHM Zaglebie Lubin KGHM Zaglebie Lubin
21:00
Legia Varşova Legia Varşova
- : -
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
PORTEKİZ KUPASI
13:00
Vianense Vianense
- : -
Vitoria Setubal Vitoria Setubal
13:00
União Coimbra União Coimbra
- : -
Maritimo Graciosa Maritimo Graciosa
16:00
Sao Joao Ver Sao Joao Ver
- : -
Leixoes Leixoes
17:00
Os Limianos Os Limianos
- : -
Berço Sc Berço Sc
17:00
FC Vinhais FC Vinhais
- : -
Nacional Madeira Nacional Madeira
17:00
Uniao Idanhense Uniao Idanhense
- : -
Sporting Covilha Sporting Covilha
17:00
Aguias do Moradal Aguias do Moradal
- : -
SF Damaiense SF Damaiense
17:00
Pevidem Pevidem
- : -
Trofense Trofense
17:00
Alpendorada Alpendorada
- : -
Academica Academica
17:00
Uniao Montemor Uniao Montemor
- : -
Vilaverdense Vilaverdense
17:00
AR Sao Martinho AR Sao Martinho
- : -
Benf. C. Branco Benf. C. Branco
17:00
Imortal Imortal
- : -
Vilafranquense Vilafranquense
17:00
Loures Loures
- : -
Oriental Dragon Oriental Dragon
17:00
Estrela de Vendas Novas 	Estrela de Vendas Novas
- : -
Paredes Paredes
17:00
U. Tomar U. Tomar
- : -
Uniao Leiria Uniao Leiria
17:00
Sertanense Sertanense
- : -
Mafra Mafra
17:00
Olhanense Olhanense
- : -
GD Santa Cruz de Alvarenga GD Santa Cruz de Alvarenga
17:00
Condeixa Condeixa
- : -
Lagos Lagos
17:00
Pombal Pombal
- : -
Leca Leca
17:00
UFC Moitense UFC Moitense
- : -
FC Anca FC Anca
17:00
F.C. Oliveira do Hospital F.C. Oliveira do Hospital
- : -
Uniao Madeira Uniao Madeira
17:00
CF Canelas 2010 CF Canelas 2010
- : -
Casa Pia Casa Pia
17:00
Sintrense Sintrense
- : -
Macedo Cavaleiros Macedo Cavaleiros
17:00
ADC Rebordelo ADC Rebordelo
- : -
Cinfaes Cinfaes
17:00
Caldas Caldas
- : -
Amora Amora
17:00
Vila Mea Vila Mea
- : -
Feirense Feirense
17:00
Futebol Clube de Serpa Futebol Clube de Serpa
- : -
Olivais Olivais
17:00
GD Fontinhas GD Fontinhas
- : -
Uniao Torreense Uniao Torreense
17:00
Ferreira de Aves Ferreira de Aves
- : -
Academico de Viseu Academico de Viseu
17:00
Sacavenense Sacavenense
- : -
Fafe Fafe
17:00
Oliveirense Oliveirense
- : -
Arronches e Benfica Arronches e Benfica
17:00
Belenenses Belenenses
- : -
Pero Pinheiro Pero Pinheiro
17:00
Espinho Espinho
- : -
Merelinense Merelinense
17:00
Camacha Camacha
- : -
Ribeirao Ribeirao
18:00
Anadia Anadia
- : -
Coruchense Coruchense
18:00
Sao Roque Sao Roque
- : -
Farense Farense
19:00
Rabo De Peixe Rabo De Peixe
- : -
Associaçao Desportiva De Castro Daire Associaçao Desportiva De Castro Daire
19:00
Louletano Louletano
- : -
Salgueiros Salgueiros
19:00
FC Ferreiras FC Ferreiras
- : -
Estrela da Amadora Estrela da Amadora
19:00
Felgueiras Felgueiras
- : -
Chaves Chaves
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
17:30
Moreirense Moreirense
- : -
Arouca Arouca
20:00
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
- : -
Benfica Benfica
22:30
Tondela Tondela
- : -
Famalicao Famalicao
PRİMERA DİVİSİON RFEF
18:00
Algeciras Algeciras
- : -
Sabadell Sabadell
18:00
Cornella Cornella
- : -
Castellon Castellon
18:00
Calahorra Calahorra
- : -
Celta Vigo B Celta Vigo B
18:00
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
- : -
Valladolid B Valladolid B
20:00
UCAM Murcia UCAM Murcia
- : -
Andorra Andorra
20:00
Real Union Real Union
- : -
Badajoz Badajoz
ROMANYA LİGA 1
17:00
FC Arges Pitesti FC Arges Pitesti
- : -
Chindia Targoviste Chindia Targoviste
21:00
FCSB FCSB
- : -
FC Academica Clinceni FC Academica Clinceni
RUSYA 1. LİGİ
10:00
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
- : -
Veles Moskova Veles Moskova
12:00
Tom Tomsk Tom Tomsk
- : -
PFC Kuban PFC Kuban
16:00
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
- : -
Olimp-Dolgoprudny Olimp-Dolgoprudny
16:00
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
- : -
Kamaz Kamaz
16:00
FK Orenburg FK Orenburg
- : -
Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
16:30
Metallurg Lipetsk Metallurg Lipetsk
- : -
Tekstilshchik Tekstilshchik
17:00
Akron Togliatti Akron Togliatti
- : -
Torpedo Moskova Torpedo Moskova
18:00
Fakel Fakel
- : -
Spartak Moskova II Spartak Moskova II
18:00
Neftekhimik Neftekhimik
- : -
Krasnodar-2 Krasnodar-2
19:00
Baltika Baltika
- : -
Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
RUSYA PREMİER LİGİ
14:00
Khimki Khimki
- : -
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
16:30
Zenit Zenit
- : -
Krylya Sovietov Krylya Sovietov
19:00
Spartak Moskova Spartak Moskova
- : -
Ufa Ufa
SAN MARİNO 1. LİGİ
-
SS Pennarossa SS Pennarossa
- 0
San Giovanni San Giovanni
-
FC Fiorentino FC Fiorentino
- 0
Folgore Folgore
-
Domagnano Domagnano
- 0
Cailungo Cailungo
-
Juvenes/Dogana Juvenes/Dogana
- 0
Tre Penne Tre Penne
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
17:00
Backa Topola Backa Topola
- : -
Vojvodina Vojvodina
20:00
Kolubara Kolubara
- : -
Radnicki Nis Radnicki Nis
SLOVAKYA 2. LİGİ
15:00
Zilina II Zilina II
- : -
FC Rohoznik FC Rohoznik
16:30
Dubnica Dubnica
- : -
Dukla Banska Bystrica Dukla Banska Bystrica
16:30
Puchov Puchov
- : -
FC Samorin FC Samorin
16:30
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
- : -
Humenne Humenne
ERT
Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
0 - 0
MFK Skalica MFK Skalica
16:30
Komarno Komarno
- : -
FK Kosice FK Kosice
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
19:00
Zlate Moravce Zlate Moravce
- : -
Tatran Liptovsky Mikulas Tatran Liptovsky Mikulas
19:00
SKF Sered SKF Sered
- : -
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
19:00
Zilina Zilina
- : -
Ruzomberok Ruzomberok
19:00
Senica Senica
- : -
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
SLOVENYA 1. LİGİ
21:15
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
- : -
NK Radomlje NK Radomlje
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
18:15
Al Fateh Al Fateh
- : -
Al Hazm Al Hazm
20:25
Al-Raed Al-Raed
- : -
Al Faysali Al Faysali
SÜPER LİG
13:30
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
- : -
VavaCars Fatih Karagümrük VavaCars Fatih Karagümrük
16:00
Fraport TAV Antalyaspor Fraport TAV Antalyaspor
- : -
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor Öznur Kablo Yeni Malatyaspor
19:00
Adana Demirspor Adana Demirspor
- : -
Gaziantep FK Gaziantep FK
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
MS
Huachipato Huachipato
1 - 1
Palestino Palestino
MS
Unión La Calera Unión La Calera
2 - 0
O'Higgins O'Higgins
18:00
Cobresal Cobresal
- : -
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
21:00
Union Espanola Union Espanola
- : -
La Serena La Serena
23:30
Melipilla Melipilla
- : -
Audax Italiano Audax Italiano
TACİKİSTAN 1. LİGİ
14:00
FK Khujand FK Khujand
- : -
Kuktosh Kuktosh
14:00
CSKA Pomir Dushanbe CSKA Pomir Dushanbe
- : -
Dushanbe 83 Dushanbe 83
TAYLAND PREMİER LİGİ
13:30
Bangkok United Bangkok United
- : -
Buriram United Buriram United
14:00
Chiangrai United Chiangrai United
- : -
Prachuap FC Prachuap FC
14:00
Khonkaen Khonkaen
- : -
Chonburi Chonburi
TFF 1. LİG
13:30
Bereket Sigorta Ümraniyespor Bereket Sigorta Ümraniyespor
- : -
Manisa FK Manisa FK
16:00
BB Erzurumspor BB Erzurumspor
- : -
Adanaspor Adanaspor
19:00
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
- : -
Beypiliç Boluspor Beypiliç Boluspor
TFF 2. LİG
16:00
Turgutluspor Turgutluspor
- : -
Çorum FK Çorum FK
TFF 3. LİG
14:00
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
- : -
Arnavutköy Bld. Gençlikspor Arnavutköy Bld. Gençlikspor
14:30
Başkent Gözgözler Akademi FK Başkent Gözgözler Akademi FK
- : -
Batman Petrolspor Batman Petrolspor
15:00
Yomraspor Yomraspor
- : -
68 Aksaray Belediyespor 68 Aksaray Belediyespor
15:00
Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK
- : -
Siirt İl Özel İdaresispor Siirt İl Özel İdaresispor
15:00
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
- : -
Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor
15:00
1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Belediyespor
- : -
Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor
15:00
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
- : -
Hendekspor Hendekspor
15:00
52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
- : -
Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor
15:00
Altındağspor Altındağspor
- : -
Hacettepe Hacettepe
15:00
Karbel Karaköprü Belediyespor Karbel Karaköprü Belediyespor
- : -
Ceyhanspor Ceyhanspor
15:00
Malatya Yeşilyurt Belediyespor Malatya Yeşilyurt Belediyespor
- : -
Beyoğlu Yeni Çarşı FK Beyoğlu Yeni Çarşı FK
15:30
Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
- : -
Elazığspor Elazığspor
15:30
Bitexen Düzcespor Bitexen Düzcespor
- : -
Redoks Darıca Gençlerbirliği Redoks Darıca Gençlerbirliği
15:30
Karaman Belediyespor Karaman Belediyespor
- : -
Nevşehir Belediyespor Nevşehir Belediyespor
15:30
Çarşambaspor Çarşambaspor
- : -
Kuşadasıspor Kuşadasıspor
15:30
Çankaya FK Çankaya FK
- : -
Gümüşhanespor Gümüşhanespor
15:30
İskenderunspor A.Ş. İskenderunspor A.Ş.
- : -
Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor
15:30
Kırıkkale Büyük Anadoluspor Kırıkkale Büyük Anadoluspor
- : -
Esenler Erokspor Esenler Erokspor
16:00
Modafen Modafen
- : -
Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği SK Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği SK
16:00
Çatalcaspor Çatalcaspor
- : -
Sancaktepe FK Sancaktepe FK
16:00
Bursa Yıldırımspor Bursa Yıldırımspor
- : -
Formül Erbaaspor Formül Erbaaspor
16:00
Bayrampaşa Spor A.Ş. Bayrampaşa Spor A.Ş.
- : -
Iğdır FK Iğdır FK
16:00
Belediye Derincespor Belediye Derincespor
- : -
İçel İdmanyurdu SK İçel İdmanyurdu SK
16:00
Büyükçekmece Tepecikspor Büyükçekmece Tepecikspor
- : -
Edirnespor Edirnespor
19:00
Fethiyespor Fethiyespor
- : -
Mardin 1969 Spor Mardin 1969 Spor
19:00
Karşıyaka Karşıyaka
- : -
Ofspor Ofspor
UKRAYNA 2. LİGİ
13:15
Ahrobiznes Volochysk Ahrobiznes Volochysk
- : -
Podillya-Khmelintskyi Podillya-Khmelintskyi
15:30
VPK-Ahro Shevchenkivka VPK-Ahro Shevchenkivka
- : -
Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
UKRAYNA PREMİER LİGİ
14:00
Olexandria Olexandria
- : -
FC Mariupol FC Mariupol
17:00
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
- : -
Veres Rivne Veres Rivne
19:30
Rukh Lviv Rukh Lviv
- : -
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
URUGUAY PRİMERA - CLAUSURA
MS
Plaza Colonia Plaza Colonia
4 - 0
Villa Espanola Villa Espanola
19:00
Atl. River Plate Atl. River Plate
- : -
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
21:15
Cerro Largo Cerro Largo
- : -
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
ÜRDÜN 1. LİGİ
18:00
Shabab Al Ordon Shabab Al Ordon
- : -
Al-Wihdat Al-Wihdat
20:30
Sahab Sahab
- : -
Al-Jalil Al-Jalil
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
UCV UCV
4 - 0
Atletico Venezuela Atletico Venezuela
23:00
Zulia Zulia
- : -
Estudiantes Merida Estudiantes Merida
# TAKIMLAR O AV P
1 Altay 7 5 15
2 Beşiktaş 7 7 14
3 Trabzonspor 6 7 14
4 Atakaş Hatayspor 6 9 13
5 Fenerbahçe 6 4 13
6 İttifak Holding Konyaspor 6 4 12
7 Aytemiz Alanyaspor 6 -3 12
8 VavaCars Fatih Karagümrük 6 5 11
9 Yukatel Kayserispor 6 2 10
10 Gaziantep FK 6 0 8
11 Galatasaray 6 -1 8
12 Demir Grup Sivasspor 6 -1 6
13 Adana Demirspor 6 -3 6
14 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 6 -6 6
15 Göztepe 6 -3 5
16 Kasımpaşa 6 -3 5
17 Fraport TAV Antalyaspor 6 -4 5
18 Medipol Başakşehir 6 -3 3
19 GZT Giresunspor 6 -7 1
20 Çaykur Rizespor 6 -9 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 6 13 16
2 MKE Ankaragücü 6 6 12
3 Eyüpspor 6 3 12
4 BB Erzurumspor 6 0 12
5 Tuzlaspor 5 5 11
6 Royal Hastanesi Bandırmaspor 6 1 9
7 Manisa FK 6 0 9
8 Beypiliç Boluspor 5 2 7
9 Yılport Samsunspor 5 0 7
10 Kocaelispor 5 -2 7
11 Altınordu 6 -4 7
12 Menemenspor 6 -5 7
13 Adanaspor 6 0 6
14 Balıkesirspor 5 -3 6
15 Denizlispor 6 -3 6
16 Bursaspor 6 -1 5
17 Gençlerbirliği 6 -6 5
18 İstanbulspor 5 -1 4
19 Ankara Keçiörengücü 6 -5 4
# TAKIMLAR O AV P
1 Şanlıurfaspor 3 2 7
2 Akhisarspor 3 0 6
3 Amed Sportif Faaliyetler 3 2 6
4 Nazilli Belediyespor 3 2 6
5 Pendikspor 2 2 6
6 Kırşehir Belediyespor 2 4 6
7 Isparta 32 Spor 3 2 5
8 Eskişehirspor 3 0 4
9 Bucaspor 1928 3 1 4
10 Tarsus İdman Yurdu 2 1 4
11 Pazarspor 3 -3 3
12 Kırklarelispor 3 -2 3
13 Ankara Demirspor 3 -1 3
14 Uşakspor A.Ş. 2 -1 3
15 Karatay Termal 1922 Konyaspor 3 -1 2
16 Zonguldak Kömürspor 3 -3 0
17 Anagold 24Erzincanspor 2 -3 0
18 TECO Karacabey Belediyespor 2 -2 0
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sivas Belediyespor 3 8 9
2 Bodrumspor 3 6 9
3 Ankaraspor 3 8 7
4 Hekimoğlu Trabzon 3 7 7
5 Silahtaroğlu Vanspor FK 3 3 7
6 Somaspor 3 3 7
7 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 3 3 7
8 Etimesgut Belediyespor 3 2 6
9 Çorum FK 3 4 5
10 Sakaryaspor 3 2 5
11 Sarıyer 3 -1 4
12 Serik Belediyespor 3 -3 3
13 Afjet Afyonspor 3 -1 2
14 İnegölspor 3 -2 2
15 Diyarbekirspor 3 -4 1
16 Ergene Velimeşespor 3 -7 1
17 Turgutluspor 3 -3 0
18 Adıyaman FK 3 -8 0
19 Kahramanmaraşspor 3 -8 0
20 Niğde Anadolu FK 3 -9 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 1 3 3
2 Club Brugge 1 0 1
3 Paris St Germain 1 0 1
4 RB Leipzig 1 -3 0