SON DAKİKA

CALL OF DUTY: Black Ops 4 Blackout Beta İlk Olarak Playstation®4’te

Bu haber 11 Eylül 2018 - 21:25 'de eklendi ve 358 views kez görüntülendi.

Oyunseverler, Black Ops 4’ün tamamen yeni Blackout Battle Royale Mode’unu deneyimleyebilecekler! Blackout, Black Ops aleminin kutlamalarında, oyunun imzası niteliğindeki Call of Duty sisteminde klasik ortamlara ve serideki karakterlere gömülmüş olarak sizlerle olacak.

Black Ops daha önce hiç olmadığı bir şekilde Call of Duty®: Black Ops 4 Blackout Private Beta olarak, şimdi, ilk olarak PlayStation 4’te sizlerle. The Call of Duty topluluğu ilk defa Black Ops 4’ün  tüm yeni modlarını, oyuncuları, Blackout ile son oyuncunun sağ kalacağı içerik olan Battle Royale deneyimine düşürecek. Black Ops serilerinin kutlamalarında, Blackout; kara, deniz ve hava taşıtlarıyla tamamlanan, tarihinin en büyük haritasında, hayranların favori karakterlerini, silahlarını ve klasik haritalarının ikonik kısımlarını içerecek. Activision ve geliştirici Treyarch, özel betayla 12 Ekim’de bugüne kadar en derin, en çekici Call of Duty oyununu yayınlamak için kullanıcı geri bildirimlerini ve verileri toplayacak.

Treyarch Stüdyo Başkan Yardımcısı Dan Bunting “Backout Beta, hayranlarımızla birlikte yol almayı planladığımız uzun bir yolculuğun başlangıcıdır” dedi. “Blackout’u uzun bir dönem destekleyeceğiz ve Black Ops ile Blackout’u sürekli olarak güncellemelerimizle ve geliştirmelerimizle destekleyecek  kadar zengin bir geçmişimiz var. Bu, Black Ops’un her şekilde gerçek bir kutlamaya ve topluluğumuzun lansman öncesinde hayati bir rol oynamaya başlamasının göstergesidir. Ekim ayında neler olup biteceğini gösterecek olan,oyunculardan gelecek geri bildirimleri görmek için sabırsızlanıyoruz. ”

The Blackout Private Beta* takvimi şöyle:

  • PlayStation 4:
    • 10 Eylül, Pazartesi (Pasifik saatiyle sabah 10’dan) – 17 Eylül, Pazartesi (Pasifik saatiyle sabah 10’a kadar)

 

  • Xbox One and PC**:
    • 14 Eylül, Cuma (Pasifik saatiyle sabah 10’dan) – 17 Eylül, Pazartesi (Pasifik saatiyle sabah 10’a kadar) (Xbox One, PC)
    • 15 Eylül, Cumartesi (Pasifik saatiyle sabah 10’dan) –17 Eylül, Pazartesi (Pasifik saatiyle sabah 10’a kadar) (PC Open Beta)

 

Treyarch Stüdyo Başkan Yardımcısı Mark Gordon “Blackout’un ardındaki sarfedilen geliştirme çabaları, bizler için olağanüstü bir girişim oldu ve ekibin başardığı şeyden daha fazla gurur duyamazdık”dedi . “Blackout’un, tüm ekip tarafından daha önce hiç görmediğimiz şekillerde yapılışını izlemek harika bir şeydi. Black Ops’un büyük mirasına Blackout’u kazandırarak hayata geçirme konusunda daha heyecanlı olamazdık ve topluluğun geri bildirimlerini paylaşmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. ”

Blackout, 200 milyondan fazla oyuncuyu ve 15 milyar saati aşan Black Ops serilerinde, Black Ops, Black Ops II, Black Ops III ve Black Ops gibi en büyük karakterlerden ve ikonik harita bölgelerinden bazılarını barındırıyor. 4. Özel Beta, Mason, Reznov ve Woods gibi kampanya karakterleri de dahil olmak üzere çeşitli yeni ve klasik oynanabilir karakterleri içeriyor; Rich Richtofen ve Takeo gibi karakterlerle Crash, Battery ve Seraph gibi uzmanlar isimler arasında yer alıyor. Yayılan Blackout haritasının karşısında oyuncular,  Nuketown, Firing Range, Raid, Cargo ve daha fazlası gibi hayranların favori Black Ops haritalarından esinlenilen yerlerde savaşacaklar.

Yakın zamanda tamamlanmış Multiplayer Beta’yı daha önce indirmiş olan ya da katılımcı firmalar, Call of Duty: Black Ops 4’ü önceden sipariş etmiş olan hayranlar, Blackout Private Beta’ya erişim kazanacaklar. Kod  ve diğer Beta erişim bilgileri Activision Beta destek sitesinde bulunuyor.

Geliştirme ekipleri Beta testi boyunca topluluk geri bildirimlerini aktif olarak toplayacak. Bununla birlikte oyun dengesini, stres testini sunucularını ince ayar yapmak ve oyunun 12 Ekim’deki lansmanından önce çevrimiçi deneyimini optimize etmek için oyuncu verilerini kullanacaklar. Bu nedenle Blackout Private Beta sadece bir başlangıç. Beta katılımcıları, Treyarch’ta planlanan beta güncelleme mesajlarıyla, oyuncu anketleri ve çevrimiçi forumlar da dahil olmak üzere çeşitli satış noktalarında geliştirme ekibiyle aktif bir diyaloğa katılma ve geri bildirimlerini paylaşma fırsatına sahip olacaklar: