SON DAKİKA

BtcTurk, Dünyadaki En Güvenli İlk 10 Kripto Para Alım Satım Platformu Arasında

Bu haber 09 Ekim 2018 - 11:18 'de eklendi ve 478 views kez görüntülendi.

BtcTurk, ICO derecelendirme platformu ICO Rating’in yaptığı güven araştırmasında 100 üzerinden 74 puan alarak dünya devleri arasında ilk 10’a girdi.

ICO derecelendirme kuruluşu ICO Rating, kripto para borsalarında güvenlik konusunu ele aldığı araştırmasonuçlarını açıkladı. ICO Rating’in kripto para alım satım platformlarının güvenliğiyle ilgili dünya genelinde yaptığı araştırmada BtcTurk, dünyanın en güvenli kripto para borsaları arasında ilk 10’a girmeyi başaran tek Türk kripto para alım satım platformu oldu.

Güvenlikte Türkiye’de 1, Dünyada 7’nci sırada!

24 saatlik işlem hacmi 1 milyon Dolar’ın üzerinde olan, aralarında BtcTurk’ün de yer aldığı 100 kripto para alım satım platformunun dahil edildiği araştırmada BtcTurk, dünyanın en güvenli 7’inci Türkiye’nin ise 1’inci kripto para alım satım platformu ilan edildi.

Dünya üzerinde saygın platformları geride bırakan BtcTurk, ‘Konsol Hataları’, ‘Kullanıcı Hesabı Güvenliği’, ‘Alan Adı Tescil Firması ve Alan Adı Güvenliği’ ve son olarak da ‘Web Protokolleri Güvenliği’ kategorilerinde güvenlik taramasından geçerek 100 üzerinden 74 puan ile dünyanın en güvenilir ilk 10 kripto para alım satım platformu arasında yerini aldı. Güvenlik, altyapı, ekip ve sistem gibi alanlarda yaptığı önemli yatırımlar sayesinde ileri teknoloji ve güvenlik yöntemleriyle korunan BtcTurk, kripto para alım satımı alanında en güvenilir platformlarından biri olarak hizmet verdiğini uluslararası denetimlerden geçerek de kanıtladı.